Sarolt világa

Seletlek:)))))

 Ahányszor átölel(és mostanában egyre többször), de amikor altatom délután és este, két puha karjával átölel, és azt mondja:seletlek, és még dörmög is hozzá, mint egy kismackó:)) Ugyanígy Apával is, aki szintén olvadozik ilyenkor:) És egyik este, egy ilyen összebújás alkalmával, ahogy azt mondtam, én is szeretlek téged, rávágta: az a lényeg:)))))))))))))))))))

Címkék: ,

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!