Minden pénteken, mert nagyon akarta, s mert úgy gondoltuk, tanul fegyelmet, s kicsit elfárad:)) Szereti, és bónusz, hogy az ovisbarátnő is jár. De tényleg elfárad, és ezt nem szereti:) persze mire hazaérünk, már visszatér az ereje:))